29 stycznia w Biskupcu ponownie zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy!

W niedzielę 29 stycznia w całej Polsce odbędzie się 31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Biskupcu będzie to jubileuszowa – 30 edycja, gdyż dokładnie w 1994 r. po raz pierwszy w naszym mieście zagrała Wielka Orkiestra. Od 30 lat nasi Mieszkańcy jednoczą się w szczytnym celu, otwierają swoje serca i portfele, dają nadzieję potrzebującym. Orkiestra połączyła pokolenia, zaangażowała wiele instytucji, przedsiębiorców i wolontariuszy, a co najważniejsze zebrała już ogromne sumy na niezbędne sprzęty dla wielu szpitali. Biskupiecki Sztab jednak na tym nie poprzestaje i zgodnie z hasłem orkiestry – będzie grać do końca świata i jeden dzień dłużej!

29 stycznia WOŚP zagra pod hasłem “Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. Zapraszamy, dołączcie do nas! Zaczynamy o godz. 8:30 kwestą uliczną na terenie miasta i gminy. O godz. 10:00 spod Przystani Włoskiej wyruszy WOŚP-owy rajd pieszy. Od 10:30 na Placu Wolności zachęcamy do wspólnych ćwiczeń crossfit ze Spartą i tanecznej zumby. Nie zabraknie oczywiście kiermaszu, z którego dochód również zasili konto WOŚP. O godz. 11 ruszy bieg “Zamieniamy kilometry na złotówki”- jedno okrążenie to jedna złotówka wpłacona przez firmę Egger Biskupiec Sp. z o o. na konto WOŚP.

Wielki Finał akcji z licytacjami, występami i kiermaszem odbędzie się o godz. 15 w Biskupieckim Domu Kultury. Na zakończenie, o godz. 20 tradycyjnie puszczone zostanie światełko do nieba. Serdecznie Was zapraszamy, grajcie z nami – razem możemy zdecydowanie więcej!

Fanty, które będzie można wylicytować podczas Finału w Biskupcu znajdziecie tutaj: LINK

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy można wesprzeć nie tylko w dzień finału, wrzucając pieniądze do puszek, ale również w inny sposób. Datki można wpłacić online lub wrzucać do puszek stacjonarnych zlokalizowanych w kilkunastu punktach na terenie Gmin: Biskupiec i Reszel.

LICYTACJE NA KONCIE ALLEGRO

Zapraszamy do licytacji wyjątkowych przedmiotów na naszym sztabowym koncie Allegro: LINK. Aukcje będą systematycznie uzupełniane. Instrukcja poruszania się po Allegro w filmiku poniżej.

eSKARBONKA

Dzięki niej już teraz nie wychodząc z domu można wesprzeć zbiórkę. Link do eSkarbonki biskupieckiego Sztabu WOŚP: TUTAJ

PUSZKI STACJONARNE

wośp puszki stacjonarne

wośp