BKS Tęcza Biskupiec zakończyła sezon 2023/2024 na 7. miejscu w tabeli. 

Sezon 2023/2024 już za nami. Biskupieccy piłkarze z determinacją i silną wolą walki grali do ostatniego gwizdka! W sobotę 15 czerwca, podczas spotkania ze Zniczem Biała Piska, Tęcza zremisowała 2:2 i zdobyła ostatni 1 pkt do klasyfikacji generalnej. Rywalizacja była bardzo zacięta. W pierwszej połowie znacząco dominował Znicz, lecz w drugiej połowie Tęcza dogoniła rywala i pokazała swój pazur. Ostatecznie po 30. rozegranych spotkaniach BKS Tęcza Biskupiec ma na swoim koncie 46 pkt i zajmuje 7. miejsce w tabeli. Łącznie Tęcza zdobyła 50 bramek, a straciła 37. Najwięcej dla biskupieckiej drużyny strzelił Patryk Burzyński.

– Miniony sezon śmiało można podsumować jako udany. Drużyna Wojciecha Jałoszewskiego skrystalizowała się, wzmocniła i zawiązała, co widać było w ostatnich meczach na boisku. Panowie tworzą teraz zgrany zespół, który wierzę w to, że jeszcze nas miło zaskoczy. Bardzo się cieszę, że udało nam się dopiąć ostatnie rozmowy i skład Tęczy z tego sezonu zostaje bez zmian, plus dojdą do tego nowe wzmocnienia. Myślę, że jak powrócą na murawę nasi zawodnicy, którzy w tym sezonie byli kontuzjowani oraz nowi piłkarze, to w takim składzie drużyna będzie zapowiadać się naprawdę interesująco. Bynajmniej, taką mam nadzieję – mówił Prezes Klubu BKS Tęcza Biskupiec Wojciech Hubacz.

22 czerwca w Ostródzie Tęcza zmierzy się jeszcze w Finale Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkiego Pucharu Polski z Concordią Elbląg. Mocno wierzymy, że tym razem finał jest nasz!