W Biskupcu ponownie odbyły się biegi przełajowe o Puchar Burmistrza Biskupca oraz Bieg Przedszkolaka!

11 października 2023 r. na Stadionie Miejskim im. Andrzeja Biedrzyckiego w Biskupcu odbyły się biegi przełajowe w ramach Biskupieckich Igrzysk Sportowych. Ponad 200 uczestników dziewcząt i chłopców mierzyło się w kilku kategoriach wiekowych i na różnych dystansach. Na starcie stanęło również ponad 60 przedszkolaków. Zawodnicy z uśmiechem na twarzy dali z siebie wszystko i odważnie pokonali wyznaczone dystanse. Na zakończenie rywalizacji wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani pamiątkowymi medalami za swój niesamowity wysiłek. Puchary otrzymały także najlepsze szkoły w klasyfikacji generalnej. Nasza szkoła zajęła w niej III miejsce!

Serdecznie dziękujemy naszym uczniom za godne reprezentowanie Szkoły Podstawowej im. Mazurka Dąbrowskiego w Czerwonce  i gratulujemy osiągniętych rezultatów! Oto najszybsi uczniowie w swoich kategoriach wiekowych: Lena Teszner – I miejsce; Oliwia Łukawska – I miejsce; Mikołaj Teszner – I miejsce; Igor Sadowski – IV miejsce; Dominik Kęska – V miejsce. Brawo!!