Dzięki uprzejmości społeczności Szkoły Podstawowej w Czerwonce, 2 grudnia 2023r.,   mieliśmy okazję uczestniczyć w turnieju unihokeja. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny  w grupie młodszej- klas piątych i szóstych oraz dwie drużyny w grupie starszej- klas siódmych i ósmych.

Wróciliśmy z medalami i pucharami oraz indywidualnymi wyróżnieniami. Drużyna z klasy 5a otarła się o finał turnieju remisując z drużyną z Czerwonki, jednak rzuty karne zdecydowały, że mecz o trzecie i czwarte miejsce zagrali z drużyną 6b.

Zajęliśmy III i IV miejsce w grupie młodszej, a Zuzanna Soczewica i Julia Skawińska otrzymały wyróżnienia dla najlepszych strzelczyń turnieju. Oprócz tego nasza szkoła zajęła II miejsce w klasyfikacji drużynowej szkół w grupie młodszej.

Grupa starsza pokazała zdecydowaną bezkonkurencyjność i dwie nasze drużyny zajęły: I miejsce (klasa 8a) i II miejsce (klasa 7c). Wyróżnienia indywidualne otrzymały Gosia Kowalska- najlepiej strzelająca zawodniczka, oraz Maja Brunkal- najlepsza zawodniczka turnieju.

Wielkie gratulacje zawodniczkom i zawodnikom.