Klasa 1a udała się do Nice Fun Lab na warsztaty świąteczne podczas których uczniowie mieli okazję poznać podstawy pracy z czekoladą oraz samodzielnie przygotować słodkie, świąteczne przysmaki.

Każdy z nich stworzył własną czekoladową choinkę z trzech różnych gatunków czekolady (mniam!) wykorzystując kolorowe posypki, bakalie i pianki. W atmosferze nadchodzących świąt panowała twórcza zabawa, a zapach czekolady dodatkowo umilał wspólne działanie.

Na zakończenie warsztatów uczestnicy zapakowali wykonane smakołyki w świąteczne opakowania, tak, by mogły stać się słodkim prezentem dla bliskich.
Zajęcia były nie tylko okazją do zdobycia nowych umiejętności, lecz także do wspólnej integracji i wprowadzenia się w świąteczny nastrój.