Odkrywcy odwiedzili Szkołę Podstawową nr 2, Szkołę Podstawową nr 3 oraz Niepubliczną Szkołę Podstawową i. Janusza Korczaka w Biskupcu. . Uczniowie wszystkich klas I bardzo miło nas przywitali . W SP 3 obejrzeliśmy krótki występ, wstąpiliśmy do ósmoklasistów na geografię. A Pani Jola wraz z uczennicami przygotowała dla nas świetny tor przeszkód na sali gimnastycznej.
Było wspaniale.🙂🙂🙂W Szkole Podstawowej nr 2 pierwszoklasiści wspólnie z wychowawczynią Panią Kasią przygotowali zaś bardzo ciekawe zajęcia teatralno – plastyczne i wprowadzili nas w tajniki ortografii. Zwiedziliśmy całą szkołę: obejrzeliśmy salę informatyczną, salę gimnastyczną, gabinet Pani pedagog i sekretariat. Niektórzy z nas spotkali swoich kolegów i starsze rodzeństwo. A największą atrakcją był dzwonek na przerwę 😉. W Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Biskupcu sześciolatki dokonywały wielu ciekawych odkryć, uczestniczyły w zajęciach informatycznych i również zwiedziły budynek szkoły. Od września będziemy uczniami . DZIĘKUJEMY ZA MIŁE PRZYJĘCIE !
























