20 marca br. cała społeczność przedszkolna zebrała się aby pożegnać zimę i przywitać wiosnę. Było przedstawienie przygotowane przez grupę pięciolatków, wspólna zabawa przy piosence i  robienie Marzanny. Tego dnia rozstrzygnięty też został konkurs fotograficzny i wręczono nagrody. ( Wyniki  w wizytówkach).

konkurs fotograficzny wizytowki