20 marca br. cała społeczność przedszkolna zebrała się aby pożegnać zimę i przywitać wiosnę. Było przedstawienie przygotowane przez grupę pięciolatków, wspólna zabawa przy piosence i robienie Marzanny. Tego dnia rozstrzygnięty też został konkurs fotograficzny i wręczono nagrody. ( Wyniki w wizytówkach).































