14 marca br. przedszkolaki wzięły udział w warsztatach pszczelarskich. To  była wyjątkowa okazja by poczuć klimat prawdziwej pasieki  za sprawą szklanego ula,  w którym znajdowały się pszczoły wraz z królową. 🐝. Dzieci zajrzały do tradycyjnego ula, przymierzały strój pszczelarza i poznały podstawowe  narzędzia  jego pracy.  Poznały też rodzaje pszczół, a  z wosku tworzyły świece. Obiecały, że wiosną będą bacznie obserwować te wyjątkowe owady – teraz wiedzą ile im zawdzięczamy!