14 marca br. przedszkolaki wzięły udział w warsztatach pszczelarskich. To była wyjątkowa okazja by poczuć klimat prawdziwej pasieki za sprawą szklanego ula, w którym znajdowały się pszczoły wraz z królową. 🐝. Dzieci zajrzały do tradycyjnego ula, przymierzały strój pszczelarza i poznały podstawowe narzędzia jego pracy. Poznały też rodzaje pszczół, a z wosku tworzyły świece. Obiecały, że wiosną będą bacznie obserwować te wyjątkowe owady – teraz wiedzą ile im zawdzięczamy!



































