misco final FB slider 02

Rusza zbiórka zabawek i słodyczy, które trafią do najmłodszych mieszkańców gminy Biskupiec.

To już 13 edycja akcji „Przekaż Misia dla Rysia”, która wśród lokalnej społeczności cieszy się rosnącym z roku na rok zainteresowaniem. Mieszkańcy gminy Biskupiec przekazują nowe i używane (w stanie, w którym nadają się na prezent) zabawki, książeczki, maskotki, gry, puzzle, przybory plastyczne i słodycze, które potem są pakowane i przekazywane dzieciom wskazanym przez biskupiecki MOPS i Caritas.

To lokalna akcja, w której biskupczanie pomagają dzieciom ze swojego najbliższego otoczenia. Dzięki niej udaje dotrzeć się do rodzin, które naprawdę potrzebują wsparcia i wywołać uśmiech na twarzach dzieci. W ubiegłym roku wręczono 200 takich paczek.

W związku z obecną sytuacją epidemiczną dary można przynosić jedynie do Biskupieckiego Domu Kultury (ul. J. Matejki 5). Przed planowaną wizytą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z pracownikami CKTiS, 89 715 26 96, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorem wydarzenia pod patronatem burmistrza Biskupca jest Centrum Kultury, Turystyki i Sportu oraz biskupiecki oddział Caritas.

plakat misio Obszar roboczy 1