festiwal browarnictwa 2020 03

1 sierpnia w Biskupcu odbędzie się Festiwal Browarnictwa.

W Biskupcu - jednym z najbardziej zasłużonych miast dla warmińskiego browarnictwa znowu zatętni piwowarskie życie. Wszystko za sprawą Festiwalu Browarniczego, który odbędzie się w sobotę 1 sierpnia na Placu Wolności w Biskupcu. W programie oprócz różnych wystawców i ogródków gastronomicznych będzie można posłuchać muzyki na żywo, serwowanej przez DJ. Odbędzie się także koncert. Na scenie zobaczymy biskupczankę, znaną z udziału w telewizyjnym programie „The Voice of Poland” – Martynę Pawłowską.

 

W związku z organizacją wydarzenia „Festiwal Browarnictwa” w dniu 01.08.20r. (sobota) informujemy, że nastąpią zmiany komunikacyjne i organizacyjne na Placu Wolności.

W piątek (31.07) od godz. 21:30 będą wyłączone z użytkowania miejsca parkingowe na Placu Wolności po stronie restauracji „Na Rynku”, sklepu „Żabka”, salonu Play itd.

Na zwolnionych miejscach będą instalowane ogródki restauracyjne, namioty, itp. Koncerty zaplanowane są do godz. 24:00. Normalny ruch będzie przywracany sukcesywnie po zakończeniu imprezy (ok. godz. 2:00 w nocy). Cały Plac zostanie przywrócony do użytkowania w niedzielę (02.08.20r.) ok. godz. 14:00.

Organizatorzy zachęcają do korzystania z parkingu zlokalizowanego przy ul. Syreny (Parking Warmiński).

 

festiwal browarnictwa 2020 Obszar roboczy 1