frame 3019254 1280

12 lipca w Mrągowie odbędzie się 16. Wojewódzki Przegląd Rękodzieła Artystycznego oraz konkurs na Pamiątkę Warmii i Mazur.


Związek Gmin Warmińsko-Mazurskich zaprasza do udziału w 16. Wojewódzkim Przeglądzie Rękodzieła Artystycznego oraz konkursie na Pamiątkę Warmii i Mazur. Przegląd to plenerowa impreza o charakterze regionalnym, czerpiąca z dziedzictwa kulturowego Warmii i Mazur. Myślą przewodnią wydarzenia są: promocja rękodzieła artystycznego, żywności tradycyjnej i regionalnej, muzyki, kulturowo związanych z regionem warmińsko – mazurskim, pomoc regionalnym twórcom ludowym w dotarciu do potencjalnych odbiorców, pogłębienie wiedzy o dorobku kulturowym naszego regionu wśród mieszkańców i turystów. Podczas przeglądu przeprowadzony zostanie również konkurs „Pamiątka Warmii i Mazur”. Celem konkursu jest pozyskanie oryginalnych prac na potrzeby promocji województwa warmińsko-mazurskiego.

Link do karty zgłoszeniowej online {tutaj}

Regulamin

Szczegółowych informacji udziela Centrum Kultury i Turystyki, dział OIK, tel. 89 743 34 70, e - mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.