kino listopad2 FB slider 02

W najbliższą sobotę i niedzielę (9 i 10 listopada) zapraszamy do obejrzenia filmów na dużym ekranie.

W sobotę 9 listopada będzie można obejrzeć o godz. 11 film familijny „Był sobie pies 2”. O godz. 13 wyświetlona zostanie animacja dla dzieci „Baranek Shaun – Farmagedon”, a o godz. 15 dramat „Nieplanowane”. Wieczorne seanse rozpoczną się o godz. 18 thrillerem polskiej produkcji „Ukryta gra”, który zachwycił widzów na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Ostatni wieczorny seans rozpocznie się o godz. 20 wyświetlony zostanie polski kandydat do Oscara film „Boże Ciało”.

W niedzielę 10 listopada ponownie zostaną wyświetlone o godz. 11 „Baranek Shaun – Farmagedon”, a o godz. 13 „Był sobie pies 2”. O godz. 15 wyemitowany zostanie dramat historyczny „Legiony”. Natomiast wieczorem o godz. 17:30 „Boże Ciało”, a o 20 „Ukryta gra”.

Bilety w cenie 16 zł – normalny i 14 zł – ulgowy (szkolny, studencki [za okazaniem ważnej legitymacji uczniowskiej/studenckiej] seniora, rodziny) można kupić na stronie www.kino.visa.pl lub przed seansem w Biskupieckim Domu Kultury. Bilety ulgowe będą do nabycia tylko przed seansem w kinie. 

Uwaga! w przypadku zakupu biletów przez stronę www.kino.visa.pl nie ma mozliwości rezerwacji konkretnych miejsc na sali kinowej. 

plakat kino sobota

plakat kino niedziela