sara wicemistrz

Sara Prusińska zajęła drugie miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w kolarstwie torowym.

W Pruszkowie od 28 do 31 lipca 2019 r. trwa w Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w kolarstwie torowym. 30 lipca sukces odniosła zawodniczka LKK ZM Warmia Biskupiec Sara Prusińska, zdobywając srebrny medal w omnium czyli wieloboju kolarskim. Jechała bardzo równo we wszystkich składowych konkurencjach i odniosła życiowy sukces. Sara startowała również w sprincie, awansowała do ćwierćfinału i zajęła ostatecznie 8 miejsce.
W pierwszej kolejności rozegrano konkurencje zespołowe. W wyścigu drużynowym dziewczęta LKK Warmia zajęły czwarte miejsce. W sprincie drużynowym Sara Prusińska i Laura Rybkiewicz były szóste. Chłopcy: Oliwier Płoski, Dawid Bałdyga i Paweł Więczkowski w sprincie na ósmej pozycji.
Źródło: wama-sport.pl