slajder gala sportu

Już po raz czwarty szukamy najlepszych sportowców, trenerów, wydarzeń i działaczy sportowych minionego roku.

Gala Sportu 2018 będzie spotkaniem, na którym wyrazimy uznanie osobom, które w szczególny sposób reprezentują gminę Biskupiec w sporcie. Nagrodzeni zostaną – tradycyjnie – najlepsi sportowcy, trenerzy i działacze, a także, po raz pierwszy w tym roku, osoby promujące gminę na sportowo. O tym kto zasługuje na nagrody i wyróżnienia zadecyduje powołana przez Burmistrza Biskupca specjalna Kapituła. 

Zgłoszenia do Gali Sportu 2018 będą przyjmowane do 25 lutego 2019 r.

Do zgłoszeń powinny być dołączone kopie dyplomów, certyfikatów lub innych dokumentów potwierdzających osiągnięcie. Należy nadsyłać je w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Gala Sportu 2018” na adres: Urząd Miejski; 11-300 Biskupiec, Al. Niepodległości 2, lub składać w Informacji – Obsłudze Interesanta w tymczasowej siedzibie Urzędu Miejskiego (Biskupiec Kolonia III/5).

Dodatkowo niezbędne jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej w formie edytowalnego dokumentu tekstowego (niedopuszczalne są skany i kserokopie wypełnionych odręcznie kart zgłoszeniowych) oraz od 3 do 5 zdjęć zgłaszanej osoby/inicjatywy sportowej (odnoszącej się do jej osiągnięć, np. zdjęcia z zawodów, treningów, na podium, portretowe itp.) w postaci elektronicznej pocztą e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dodatkowe zapisy precyzuje Regulamin Gali Sportu 2018 dostępny poniżej.

Gala Sportu 2018 planowana jest na 29 marca 2019 r.

Do pobrania:
Regulamin.pdf
Karta zgłoszenia.pdf lub Karta zgłoszenia.doc