disco polo FB slider 02

Największe wydarzenie dla wszystkich miłośników muzyki tanecznej.

Pierwsza edycja imprezy pod hasłem Festiwal Disco Polo okazała się ogromnym sukcesem. Teraz czas na drugą edycję!

Już 31 sierpnia na placu apelowym w byłej jednostce wojskowej na jednej scenie pojawią się zespoły, których piosenki możemy nazwać hitami.

Tego wieczoru Biskupiec rozbrzmiewać będzie muzyką zarówno młodego pokolenia, jak i gwiazd, które od lat królują na listach przebojów Disco Polo.

Na biskupieckiej scenie zobaczymy takie gwiazdy jak: Summer Night, Red Queen, After Party, MIG i BOYS.

Nie zabraknie ulubionych przebojów, atrakcji dla najmłodszych- dmuchańców i tanecznej zabawy.

Początek imprezy o godz. 16:00, wstęp wolny!

 

W związku z organizacją imprezy nastąpią niewielkie utrudnienia w ruchu.

W czwartek (30.08) z użycia będzie wyłączony plac apelowy na terenie byłej jednostki wojskowej przy al. Broni. Ma to związek z przygotowywaniem sceny na piątkowe koncerty.

W piątek od godz. 8:00 wjazd na plac apelowy w byłej jednostce wojskowej będą mieli wyłącznie mieszkańcy usytuowanych tu bloków za okazaniem dokumentu potwierdzającego ich miejsce zamieszkania. Wjazd będzie możliwy tylko od al. Broni. Brama od ul. Wojska Polskiego będzie otwarta wyłącznie dla pieszych. Samochody będą kierowane na pobliskie parkingi, organizatorzy zachęcają też do zostawienia samochodów bliżej centrum miasta.

Normalny ruch w obrębie byłego placu apelowego zostanie przywrócony ok. godz. 2:00 w nocy.

Dodatkowy parkingi w tym dniu został wyznaczony przy Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjno-Zawodowym przy ul. Żółkiewskiego.

Prosimy wszystkich o stosowanie się do poleceń służb porządkowych i jednocześnie przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość.