bal ch

9 lutego odbył się bal charytatywny, z którego dochód zostanie przekazany na rzecz Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu.

To już trzeci bal charytatywny organizowany w gminie Biskupiec, którego pomysłodawcą jest burmistrz Biskupca Kamil Kozłowski, a drugi organizowany wespół ze starostą olsztyńskim Małgorzatą Chyziak.


- W tym roku dzięki otwartym sercom i portfelom udało się zebrać kwotę ponad 32 tysięcy złotych- informuje burmistrz. - Cieszę się, że zasilą one konto szpitala w naszym mieście, który jeszcze lepiej będzie mógł służyć naszym mieszkańcom.


Balowi towarzyszyły licytacje fantów podarowanych przez darczyńców. Wylicytować można było m.in.:
- piłkę podpisaną przez Roberta Lewandowskiego,
- weekend all inclusive w hotelu Post w St Johann w Austrii ufundowany przez firmę Egger,
- kampanię reklamowa do wykorzystania w m.in. „Gazecie Olsztyńskiej”,
- książki ze specjalną dedykacją od Joanny Jędrzejczyk i Mameda Khalidova,
- prezenty od Piotra Kuli,
- biskupiecką koszulkę Indykpol AZS Olsztyn,
- karnety na kompleksowe badanie lekarskie w szpitalu w Biskupcu.

- W imieniu organizatorów serdecznie dziękuję uczestnikom balu, którzy biorąc udział w licytacji wsparli cel tego wydarzenia oraz sponsorom, którzy przekazali przedmioty na aukcję - mówi starosta olsztyński Małgorzata Chyziak.
Przypomnijmy, że w poprzednich latach bale charytatywne organizowane były na rzecz biskupieckiego Domu dla Dzieci „Keja” i biskupieckiego koła Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.