slajder gala

Szukamy najlepszych sportowców, trenerów, wydarzeń i działaczy sportowych minionego roku.

Przed nami Gala Sportu 2017 – spotkanie z wyróżniającymi się sportowo Mieszkańcami Miasta i Gminy Biskupiec. Chcemy na niej wyrazić uznanie dla osób, które w sposób szczególny reprezentują nasze środowisko w sporcie.
O tym kto zasługuje na miano Sportowca, Trenera i Działacza Roku, oraz jaką imprezę można nazwać Wydarzeniem Sportowym Roku zdecyduje Kapituła. Wybierze z kandydatów, których można zgłaszać do 23 lutego 2018 roku.
Zgłoszenia, do których załączone powinny być kopie dyplomów, certyfikatów lub innych dokumentów potwierdzających osiągnięcie, należy nadsyłać w zamkniętych kopertach z dopiskiem „GALA SPORTU 2017” na adres: Urząd Miejski; 11-300 Biskupiec, Al Niepodległości 2, lub składać w Informacji – Obsłudze Interesanta (pok. 10).
Dodatkowo niezbędne jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej w formie edytowalnego dokumentu tekstowego (niedopuszczalne są skany i kserokopie wypełnionych odręcznie kart zgłoszeniowych) oraz od 3 do 5 zdjęć ilustrujących zgłaszaną osobę/inicjatywę sportową w postaci elektronicznej pocztą e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dodatkowe zapisy precyzuje Regulamin Gali Sportu 2017 dostępny poniżej.
Szczegółowy program spotkania, które planowane jest 23 marca 2018 r., zostanie ustalony po zamknięciu listy osób nominowanych.

Do pobrania:
Regulamin.pdf
Karta zgłoszenia.pdf lub  Karta zgłoszenia.doc