Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie zapraszana 1 czerwca na bezpłatne spotkanie informacyjne pt.: „Wsparcie unijne dla osób zainteresowanych środkami na otwarcie działalności gospodarczej”.


Na spotkanie zapraszamy zarówno osoby bezrobotne jak i pracujące zainteresowane dotacjami i pożyczkami na  otwarcie działalności gospodarczej.
Termin i miejsce: 1 czerwca 2017r. w godzinach 10.00-13.30
Miejsce: Olsztyn, dokładne miejsce spotkania zostanie podane w późniejszym terminie
Więcej informacji:
http://rpo.warmia.mazury.pl/artykul/2133/spotkanie-informacyjne-wsparcie-unijne-dla-osob-zainteresowanych-srodkami-na-otwarcie-dzialalnosci-gospodarczej
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie:
tel. 89 512 54 82/83/85/86, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest:
1) przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do 30 maja 2017r. do godz. 15:00,
2) potwierdzenie mailowe zakwalifikowania się na spotkanie przesłane przez organizatorów spotkania (potwierdzenia wysyłane będą po zakończeniu rekrutacji).
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rekrutacja zaczyna się od 16.05.2017r.