JPK poziomUrząd Skarbowy w Olsztynie zaprasza na spotkania informujące o obowiązkowym składaniu Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK).

Budowanie strategii eksportowej plakat mini

W Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie dnia 07.12.2017 r., odbędzie się szkolenie pt. „Budowanie i rozwój strategii eksportowej przedsiębiorstwa – aspekty praktyczne”.

Informujemy, iż wszystkie lokale biurowe przeznaczone pod wynajem w Inkubatorze Przedsiębiorczości znalazły swoich najemców. O ew. wolnych pomieszczeniach będziemy informować na bieżąco.

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie zapraszana 1 czerwca na bezpłatne spotkanie informacyjne pt.: „Wsparcie unijne dla osób zainteresowanych środkami na otwarcie działalności gospodarczej”.

 Zostań przedsiębiorcą

Zapraszamy do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej pt. „Zostań przedsiębiorcą - dotacje na start".

Kolejne spotkanie przedsiębiorców w Inkubatorze Przedsiębiorczości - 4 kwiecień 2017
 
Środowisko lokalnych biznesmenów drugi raz spotkało się z burmistrzem Biskupca i starostą olsztyńskim, by porozmawiać o swoich interesach.
 22 marca w Starostwie Powiatowym w Olsztynie odbędzie się spotkanie „Rozwój przedsiębiorczości w powiecie olsztyńskim”.
 
22 marca w Starostwie Powiatowym w Olsztynie odbędzie się spotkanie „Rozwój przedsiębiorczości w powiecie olsztyńskim”.

Projekt „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Olsztynie” realizowany jest w okresie od 1 października 2016 r. do 31 grudnia 2018 r.Projekt „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Olsztynie” realizowany jest w okresie od 1 października 2016 r. do 31 grudnia 2018 r.