złobek
W Nowym Marcinkowie otwarty zostanie żłobek. Znajdzie się w nim miejsce dla 18 maluchów.


Projekt „Utworzenie Bajkowego Żłobka we wsi Nowe Marcinkowo” realizowany jest przez Niepubliczne Przedszkole Jacek i Agatka Katarzyna Kotecka. Jego celem jest stworzenie w okresie 22 miesięcy trwania projektu warunków dla minimum 18 kobiet z gminy Biskupiec i gmin ościennych, pozwalających na wejście lub powrót na rynek pracy po przerwie wynikającej z opieki nad dziećmi.

Termin składania dokumentów: od 15.10.2017 r. do wyczerpania miejsc.
Dokumenty do pobrania na stronie internetowej www.jacek-i-agatka.pl lub w gabinecie dyrektora Niepublicznego Przedszkola Jacek i Agatka przy ul. Poznańskiej 3 w Biskupcu.

Miejsce składania dokumentów: Niepubliczne Przedszkole Jacek i Agatka w Biskupcu ul. Poznańska 3Kontakt: Katarzyna Kotecka tel. 504007497, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach  Regionalnego Programu Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020. Dofinansowanie projektu z UE: 352 810,25 zł.


Do pobrania:
Regulamin uczestnictwa
Zgłoszenie do projektu
Zgłoszenie dziecka do projektu

agatka