pierwsze disco


Pierwszy biskupiecki Festiwal Disco Polo był prawdziwym świętem fanów tej muzyki. Występujący na scenie artyści widzieli morze głów i klaszczących dłoni.


25 sierpnia na placu apelowym w byłej jednostce wojskowej w Biskupcu od godz. 18 do północy występowały zespoły znane z programów telewizyjnych. Zespoły, które swoimi przebojami długo zajmowały i zajmują pierwsze miejsca na listach przebojów. Pierwszy zaprezentował się zespół Kontrakt, który już podczas tegorocznej Warmińskiej Uczty Pierogowej w Biesowie pokazał, że koncerty to jego żywioł. Wrzawa podniosła się gdy sceną zawładnęła Agnieszka Drewnicka z zespołu Exaited. Skaner miał przygotowaną całą listę hitów i chętnie pozował do zdjęć z fanami. Punktem kulminacyjnym pierwszego w Biskupcu Festiwalu Disco Polo był występ zespołu Weekend, który porwał do tańca wszystkich zgromadzonych na placu ludzi.
Burmistrz Biskupca Kamil Kozłowski, widząc rzeszę ludzi bawiących się przy dźwiękach muzyki disco polo, w rozmowach kuluarowych potwierdził organizację kolejnego koncertu disco polo w przyszłym roku.

Galeria zdjęć znajduje się na stronie internetowej pod adresem::
http://biskupiec.pl/aktualnosci/1333-festiwal-disco-polo-strzalem-w-10#sigProId5dce74d93e