utrudnienia


W związku z obchodami Dni Biskupca zmieni się organizacja ruchu na niektórych ulicach, wyznaczone zostaną dodatkowe parkingi.


Już w czwartek (27 lipca) od godz. 22.00 zamknięty zostanie wjazd na plac Wolności od strony ronda Biskupieckich Morsów. W piątek (28 lipca) uroczystości związane ze świętem policji mają zakończyć się około godz. 16.00 i od tego momentu w rejonie placu Wolności zostanie przywrócony normalny ruch uliczny.
W sobotę (29 lipca) od godz. 10.00 wjazd na plac apelowy w byłej jednostce wojskowej będą mieli wyłącznie mieszkańcy usytuowanych tu bloków za okazaniem dowodu potwierdzającego ich miejsce zamieszkania. Wjazd będzie możliwy wyłącznie od alei Broni. Dla chcących zostawić samochód na terenie byłej jednostki wojskowej zostanie wyznaczony parking – w miejscu byłego toru gokartowego.
W sobotę uruchomione zostaną także dodatkowe parkingi. Pierwszy z nich usytuowany będzie za wjazdem na stadion miejski. Drugi będzie znajdował się na końcu ul. Żółkiewskiego – przy Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjno-Zawodowym i przy Orliku. Parkingi będą oznaczone, będą prowadzić do nich znaki, przewidziano także możliwość ręcznego sterowania ruchem i kierowania do wolnych miejsc.
Przywrócenie normalnego ruchu planowane jest do niedzieli do godz. 6.00.
Za wszelkie ewentualne niedogodności wynikające z tych zmian organizatorzy Dni Biskupca serdecznie przepraszają.