Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 3 w Biskupcu - 7 marca 2017
 
Starsi uczniowie zapraszali przedszkolaków do wizyty w swojej szkole, w której na maluchy czekało wiele atrakcji.
 
7 marca biskupiecka Szkoła Podstawowa nr 3 gościła przedszkolaków z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Biskupcu. Dzieci obejrzały przedstawienie pt. „Piotrze nasz kochany” przygotowane przez koło artystyczne z klasy 2a i 5a. Następnie dzieci uczestniczyły w zajęciach lekcyjnych, zwiedzały szkołę, obejrzały świetlicę oraz salę gimnastyczną, spotkały się z dyrektor placówki.
 
W piątek, 10 marca, uczniowie z klasy 5a wraz z wychowawcą przeszli ulicami Biskupca w marszu promującym szkołę w towarzystwie  maskotek SKO Pancernika i Żyrafy. Zapraszali wszystkich częstując owocami na sobotni Dzień Otwarty.
 
W sobotę uczniowie zaprezentowali swoim małym gościom program artystyczny: pokazy tańca grupy Cheerleaders Soltare, pokazy kuglarskie oraz wręczyli nagrody w konkursie plastycznym. Dzieci zwiedzały sale szkolne - uczestniczyły w zajęciach, doświadczeniach, grach, zabawach, prezentacjach. Największym powodzeniem cieszyły się zajęcia sportowe - tor przeszkód oraz komputerowe i doświadczenia przyrodnicze. Po wspólnej zabawie można było odpocząć w kawiarence, gdzie serwowano wyśmienite koktajle oraz łakocie dla dzieci.
 
Galeria zdjęć znajduje się na stronie internetowej pod adresem::
http://biskupiec.pl/aktualnosci/1146-dzien-otwarty-w-sp-3#sigProId77303cf26b