Spotkanie z Jarosławem Gugałą Centrum Turystyki i Sportu w Biskupcu - 21 luty 2017 16:30
Rusza cykl spotkań „Biskupiec Pełen Możliwości” z ludźmi, którzy związani są z naszym miastem lub gminą i odnieśli sukces.
 
 
Czy urodzenie się w małym mieście określa naszą przyszłość? Czy zamyka drzwi do kariery? Czy wywodząc się z mniejszych miejscowości jesteśmy „skazani” na spokojne, przewidywalne życie? A może przeciwnie – czy takie pochodzenie sprawia, że mamy więcej siły do przebicia się ze swoimi pomysłami? Więcej determinacji? Co sprawia, że z naszymi okolicami wiążą się utalentowani, odnoszący sukcesy ludzie? Dlaczego chcą tu mieszkać albo regularnie odpoczywać?
 
 
Na takie i inne pytania będziemy szukać odpowiedzi w cyklu spotkań „Biskupiec Pełen Możliwości”, na które zapraszane będą osoby związane z Biskupcem, ale rozpoznawalne daleko poza nim.
 
Pierwszym gościem będzie Jarosław Gugała. dziennikarz związany m.in. z Telewizją Polską i obecnie Polsatem, muzyk, nauczyciel akademicki i dyplomata, w latach 1999–2003 ambasador RP w Urugwaju. Był uczniem biskupieckiego liceum.
 
 
Spotkanie odbędzie się w Centrum Kultury, Turystyki i Sportu (ul. Matejki 5) we wtorek 21 lutego o godz. 16.30.
 
 
Zachęcamy Państwa także do zgłaszania swoich propozycji gości do spotkań z cyklu „Biskupiec Pełen Możliwości”. Jeśli wiecie Państwo o kimś, kto jest związany z Biskupcem, a osiągnął sukces w różnych dziedzinach, jest o nim głośno w Polsce – napiszcie nam o tym. Postaramy się zorganizować takie spotkanie. Czekamy na zgłoszenia na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.