Eksperci Banku Gospodarstwa Krajowego zaprezentują zasady oraz warunki niezbędne do uzyskania wsparcia w ramach Kredytu na innowacje technologiczne.


Bezpłatne szkolenie „Inwestycje w innowacje – możliwości ubiegania się o wsparcie w ramach poddziałania 3.2.2 – Kredyt na innowacje technologiczne” odbędzie się w dniu 16 lutego 2017 roku w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie, przy ul. Jagiellońskiej 91A.


Eksperci Banku Gospodarstwa Krajowego zaprezentują zasady oraz warunki niezbędne do uzyskania wsparcia w ramach Kredytu na innowacje technologiczne oraz odpowiedzą na wszelkie zapytania i wątpliwości.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Projekt Enterprise Europe Network finansowany jest przez Komisję Europejską oraz budżet państwa.


Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie wypełnionych oraz własnoręcznie podpisanych formularzy zgłoszeniowych na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo faksem pod numer: 89 521 12 60 do dnia 10 lutego 2017 roku.

Do pobrania:
Program szkolenia
Formularz zgłoszeniowy